• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 98-21-88849995,7

hseqما در شرکت نیلسان کیش، اعتقاد داریم که همه زمینه های مختلف ایمنی، بهداشت، محیط زیست و کیفیت، با یکدیگر وابستگی ریشه ای دارند و با چشم پوشی از یکی از این ابعاد، نمیتوان در سایر زمینه ها، موفقیتی به دست آورد.
ما در شرکت  نیلسان کیش، تلاش می کنیم تا فعالیتهای خود را بر پایه مدیریت خطر به جای مدیریت حوادث به پیش ببریم. ما اعتقاد داریم تعهد به اصولHSE را باید فراتر از یک اولویت و به عبارت دقیق تر یک ارزش بنیادین دانست که همه تصمیم گیری ها و در همه سطوح سازمانی را تحت شعاع خویش قرار می دهد.
از اینرو، ایجاد و حفظ فرهنگ ایمنی و مدیریت ریسک در کانون برنامه ریزی های ماست. ايجاد يك فرهنگ مطلوب HSE  زماني محقق مي شود كه رهبری و  اكثريت كاركنان در راستاي حفظ و انتقال فرهنگ HSE گام بردارند. از سوی دیگر، دست يابي به ايمني كامل در فعاليتهاي مختلف صنعتي و نيل به فرهنگ ايمني رشد يافته، مستلزم انجام اقدامات بنيادي در كليه زمينه ها بوده كه يكي از مهمترين آنها ايجاد شرايط لازم جهت ارتقاء سطح دانش، نگرش و مهارت پرسنل در محيطهاي كاري مي باشد. بعبارت دیگر، پذيرش عمومي اركان مهندسي این فرهنگ، تنها از مسير مشاركت و آموزش اثربخش، قابل دستيابي است.

درباره ما

شرکت نیلسان کیش (NSK) به عنوان یک شرکت تخصصی در زمینه های پیش راه اندازی، راه اندازی و استارت آپ، مدیریت پروژه، تامین خدمات مهندسی و بازرگانی پروژه های راه اندازی، بهره برداری و تعمیرات، هوک آپ و ساخت در پروژه های نفت و گاز فعالیت دارد.

تماس با ما

آدرس دفتر کیش : جزیره کیش ، فاز 2 صنعتي، اقتصاد 2، ساختمان راستین، قطعه Ex24، كدپستي 7941658416

آدرس دفتر تهران : خیابان کریم خان زند، خیابان خردمند شمالی ، نبش کوچه شهید اعرابی 3، پلاک 94